Світ емоцій.

2023-12-12

/Files/images/Емоції.jpg

Практичним психологом закладу, Кузнєцовою Світланою Олександрівною, проведено консультацію для педагогів на тему: "Світ емоцій". Вона познайомила педагогів із застосунком "Віздом: світ емоцій" для психосоціальної підтримки та адаптації до середовища, що постійно змінюється. Цей застосунок стане в нагоді батькам, вихователям, освітянам. Він включає: різноманітні інтерактивні ігри, дидактичні вправи, за допомогою яких діти вчаться розпізнавати свої емоції та керуватися ними. Ігри зроблені з турботою про дітей, щоб допомогти впоратися із навантаженням та стресом. Світлана Олександрівна провела дихальні вправи з педагогами.